Oldal kiválasztása

Havas Henrik brutálisan kiosztotta Orbán Viktort. Így fogalmazott posztjában: “Orbán Viktor tévúton jár.

Azért gondolom ezt, mert ma este -bár nem terveztem, hogy az ATV-t nézem- elhangzott az, hogy a bukott miniszterelnök, ahogy ő fogalmazott, a jobboldaliakra számít.

Pontosan azért bukott meg, mert hitt ebben a minden alap nélküli fantazmagóriában. Nincs egységes jobboldal, én például, mint MDF-hívő, odatartoznék, de hát erről szó sem lehetett.

Antall József után, hogy hihettem volna egy szélhámosban, Orbán Viktorban? Hogy hihettek benne azok, akik elhitték neki, hogy egy polgári Magyarországot épít?

Aztán jött Mészáros Lőrinc, Tállai András, az egész NB I., nem beszélve a kulturális háttérről, Ókovács Szilveszterrel, Rákay Philippel, Győzikével.

Miniszterelnök úr, maga egy mezőgazdasági proli. Ismerem a típusát, én jártam az országot, kívülről-belülről ismerem a típusát, a jelszó az, hogy kell, minden kell, föld, kastély, minden, ami állami közbeszerzésen megszerezhető!

Higgye el, hogy értem, amikor azt mondta, hogy ha nincs rendszerváltás, a felcsúti TSZ-ben legfeljebb kombájnt vezethetne!

A magyar arisztokráciának iszonyú bűnei vannak, például Trianon, de az nem megy, hogy az őseink kultúrájához illeszkedő emberek helyére beülteti Lázár Jánost vagy éppen Lölőt és Andit.

Igen, ön tette tönkre ezt az országot, mert nem tudott megszabadulni a pénz-és földéhes elődeitől. Én nem kívánok önnek semmi rosszat, csak végre tűnjön el!

Hagyja békén kedvencét, a magyar sportot, és tartsa távol magát az olyan idegen területektől, mint a kultúra” – olvasható a posztban. Itt a teljes bejegyzést láthatod:

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!

Olvasd el ezt a cikket is –>  Kármen és Dani mosolyogva árulták el a videóban, mi történt köztük a nászéjszakán! Nem hagytak sok kétséget: