Hétfőn kezdetét vette a Házasodna a Gazda legújabb évada az RTL-en és az első rész roppant tanulságos volt.
Magabiztos jelentkezőkből ezúttal sincs hiány, néhány hölgy úgy gondolja, hogy szépségével kimagaslik a többiek közül.
Gulyás Virginia Vivien kijelentette, hogy ő bizony eddig 3 millió forintot költött a testére, és nála jobb csaj még nem volt a műsorban! Ide kattintva láthatod.
Virginia Gergő gazda kegyeiért versenyez, a gazdálkodó így jellemezte saját magát: Rengeteg barátnője volt, ő a falu bikája.
Könnyen szerelembe esik, nagyon romantikus típus, és mindent belead egy kapcsolatba. Nem fél kimutatni az érzéseit, sírni sem szégyell.
A kiválasztottja legyen sportos, ne legyen túl duci, a többi nem számít. Legyenek céljai az életben, és törekedjen mindig a legjobbra.
Az utolsó kapcsolatában ő már haladt volna előre, de az exe még nem állt készen rá. A szakítás után emiatt kicsit lejjebb ment az önbizalma, de már tornázza vissza magát.
Gergő gazdáért nagy a tolongás, és a lányok között már fel is ütötte a fejét a féltékenység.
Kamillának mindenkiről megvan a véleménye, jól ki is osztotta vetélytársait:
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!