Oldal kiválasztása

Nyertes Zsuzsa 1983-ban végzett a Színház- és Filmművészeti Főiskolán, majd rögtön a Vidám Színpadhoz szerződött.

Ezt követően 2010-ig a 2008-ig Vidám Színpadként működő Centrál Színház tagja volt. 2013 óta pedig a megújult Vidám Színpadon is újra játszik.

Színésznőként más társulatokban is szerepelt, így többek között játszott az Éless Béla vezette Éless-Szín előadásaiban, vagy épp a Gózon Gyula Kamaraszínházban.

De láthattuk a Budaörsi Latinovits Színházban, a Budapesti Kamaraszínházban, a Ruttkai Éva Színházban, az Újpest Színházban, a Pesti Művész Színházban és a Spinoza Színházban is.

Kabarétól a vígjátékon át a musicalig mindenben színvonalas alakításokat nyújt. Sokat szerepel televíziós műsorokban is.

Legutóbb a Farm VIP című realityben láthatták őt a nézők.

Családi életéről kevesebbet tudni. Élettársa Gulyás Attila, akitől lánya, Zsuzsa 1993-ban született.

Attilával együtt már több mint 30 éve egy káprázatos, rózsadombi, panorámás villa egyik lakásában élnek.

Érdekesség, hogy ugyanezen épület egy másik lakása Torgyán Józsefé volt. Videón Nyertes Zsuzsa gyönyörű otthona:

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!

Olvasd el ezt a cikket is –>  Törőcsik Franciska megmutatta igazán vad oldalát és felperzselte a parkettet: videón a produkció!