Oldal kiválasztása

Oszvald Marika nemrég kocsonyát készített a TV2 reggeli műsorában. Ott volt vele a riporter, Hederman Stella is.

Marika arra kérte Hedermant, hogy kóstolja meg az ételt, aki egy villával eleget is tett a kérésének.

“Figyelj, tiszta kollagén. Egyed, tiszta kollagén! A gyönyörű kis pofádnak milyen jót fog tenni” – biztatta a művésznő.

Marikát nem kellett félteni, először a kezébe fogta a riporter állát, majd arcon is csapta.

„Finom” – felelte némi szünet után bizonytalanul Hederman Stella, akit a színésznő megpróbált megetetni egy nagyobb falat kocsonyával.

Ám Stella nem igazán mutatkozott készségesnek, mint mondta, nem nagyon szereti ezt az ételt, és ha túl sokat enne egyszerre, nem tudná vezetni az adást. Íme a jelenet:

Marika nemrég megmutatta unokáját, Vincét is. A kisfiú hamarosan óvodába megy, de egyelőre még a bölcsisek nyugodt mindennapjait éli.

Sok időt tölt a nagyszülei társaságában, köztük a szubrett társaságában:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

HOT! Magazin (@hotmagazin) által megosztott bejegyzés

Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani! 

(Kiemelt kép: Fővárosi Operettszínház)

Olvasd el ezt a cikket is –>  Könnyű függönyöknél és tüll függönyöknél ezt a praktikát vesd be, hogy hófehérré váljanak és ragyogjanak