Molnár Ferenc Caramel felesége, Szilágyi Szilvi számára végre jutott egy kis énidő is az utóbbi napokban. Így írt erről bejegyzésében:
“Elsősorban anya vagyok, minden más csak ezután jöhet. Ugyanakkor ahhoz, hogy 100 százalékosan ott lehessek a családomnak, nekem is meg kell újulnom.
Új lendületet kell vennem, még akkor is, ha erre éppen kevesebb időt tudok szakítani a gyermekeim mellett.
Az én titkos fegyverem erre a jóga, ami önmagában felér egy meditációval” – kezdte az influenszer, majd így folytatta:
Kevesen tudják, de sok olyan ászana van, amit – kis túlzással – jövet-menet bárhol el lehet végezni, és rögtön érezhető a hatása.
De, hogy miért is került elő ez a téma? Mert szeretném felhívni a figyelmeteket erre a nagyon értékes időre:
Az énidőre igenis sort lehet és kell keríteni, bármilyen rohanós is a napunk” – hangsúlyozta posztjában Caramel felesége.
Nemrég Caramellel közös, két és fél éves kisfiát is levideózta. “Mindig van valami a kis kezében és mindig rágcsál valamit” – írta a kisfilm mellé.
Itt te is láthatod Miront:
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!
(Kiemelt kép: Szilágyi Szilvi Instagram oldala)