Kapócs Zsóka neve az ezredforduló tájékán lett ismert, akkoriban Zsóka több szépségversenyen is diadalmaskodott. 1998-ban ugyan még nem ő lett a Miss Universe döntőjének győztese, ám rá két évvel, 2000-ben már megnyert egy szépségversenyt.
A Queen Of The World verseny magyarországi döntőjének ő lett a győztese, egy év múlva, 2001-ben pedig a Miss World Hungary megmérettetésen bizonyult a legszebbnek, itt is az ő fejére került a korona.
Zsóka ügyesen használta fel a szépségversenyeken szerzett ismertségét, és azt különböző televíziós műsorokban is kamatoztatni tudta. Sőt: színésznőként és énekesnőként is kipróbálta magát, szép sikereket aratva.
2018-ban megszületett kisfia, Borisz, Zsóka pedig mostanában, közel 20 évvel a szépségversenyek után, lakberendezéssel kezdett el foglalkozni. Még most is gyönyörű, több évtizedet letagadhat a korából.
Így nézett ki 2001-ben szépségkirálynőként:
Ez pedig egy 2020-as kép róla: idén lett 41 éves
Itt kisfiával, Borisszal látható:
Igazán remekül néz ki Zsóka, szinte semmit sem változott.
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!